Canvas LMS funkcionalitāte

Viens no vissvarīgākajiem veidiem, kā uzturēt interesi mācību procesā, ir dot studentiem iespēju uzņemties atbildību par savu mācīšanos. Izmantojot Canvas statistiku, studenti var ātri redzēt un saprast savu progresu galveno rezultātu apguvē. Tas viņiem sniedz nepieciešamo informāciju, lai koncentrētu laiku un pūles, un palīdz nodrošināt, ka viņi neaizmirst akadēmiskos mērķus.

Canvas ir pieejams no jebkura datora vai mobilās ierīces ar Web standarta pārlūku. Canvas atbalsta pārlūku Chrome, Firefox, Internet Explorer un Safari jaunākās versijas. Tas nozīmē, ka nav gala lietotāju programmatūras un nav jāuztraucas par instalēšanu vai saderību. Vienkārši atveriet pārlūkprogrammu, piesakieties, un Canvas ir gatavs darbam.

Mēs zinām, ka viens šablons nav piemērojams visu kursu navigācijai. Izveidojot jaunu kursu, Canvas automātiski slēpj saites uz tukšiem kursa elementiem, pēc tam tos ieslēdz, tiklīdz jūs pievienojat saturu. Jūs varat pārkārtot navigācijas saites vai pats izlemt, kuras slēpt, vienkārši velkot un nometot no kursa iestatījumu lapas. Ļaujot dizaineriem izvēlēties dažādus mājaslapu izkārtojumus un pielāgot standarta rīkjoslu, kursu navigācija ir atvieglota arī studentiem, jo tas satur atbilstošu saturu un aktivitātes viegli pieejamas.

Redziet jaunāko, visatbilstošāko kursu informāciju tiklīdz esat iegājis Canvas lapā.
Informācijas panelis katram lietotājam nodrošina pielāgotu skatu uz jaunāko, visatbilstošāko kursu informāciju. Tas ļauj daudz vieglāk palikt pie uzdevuma un koncentrēties uz mācīšanos.

Diskusijas palīdz iesaistīt izglītojamos plašās un dziļās diskusijās. Izmantojot SpeedGrader, diskusijas var viegli novērtēt ar atzīmēm, kas ir pieskaņotas mācību mērķiem.

Kursus var izveidot manuāli (vai nu pa vienam, vai augšuplādējot CSV datus) vai izmantojot integrāciju ar esošām mācību sistēmām. Lietotājus var pievienot manuāli, izmantojot atvērto reģistrēšanos vai izmantojot  integrāciju ar citām sistēmām.

Divas galvas ir labākas par vienu, vai ne? Kad studentu grupas sanāk kopā Canvas, tās var izmantot koplietošanas rīku komplektu. Šos rīkus var izmantot uzdevumu veikšanai, citu darbu novērtēšanai, failu augšupielādei, Wiki lapu izveidošanai, diskusiju grupu sākšanai un tiešsaistes tērzēšanas un Web konferenču izveidošanai. Integrēti rīki, piemēram, Google Docs un Etherpad, padara grupu mācīšanos produktīvāku un palīdz samazināt attāluma un laika šķēršļus.

Izmantojot Studentu skatu, skolotāji var apskatīt savu kursu tā, kā to redz students. Tikai ar vienu klikšķi skolotāji var apskatīt un pārvietoties pa kursu un visiem tā komponentiem no studenta viedokļa, ļaujot skolotājam būt drošam, ka kursam ir ne tikai jēga, bet arī vizuāli pievilcība.

Canvas satura redaktors ļauj skolotājiem un studentiem ērti ievietot audio, video un attēlus jebkurā kursa vietā, ieskaitot jaunus video, kas ierakstīti tikko, vai trešo personu saturu. Tā kā satura redaktors ir pieejams visā Canvas LMS, gandrīz jebkura jūsu kursa daļa var viegli kļūt par interesantu mācību līdzekli.

Anotācijas funkcija mobilajā lietotnē Canvas ļauj pasniedzējiem un studentiem veikt piezīmes dokumentos tieši izmantojot Canvas, novēršot nepieciešamību pēc atsevišķa digitālā anotācijas rīka. Šī funkcionalitāte ļauj pasniedzējiem mazāk laika pavadīt, demonstrējot digitālā darba pārvietošanas un pārejas procedūras, kā arī vairāk laika mācību stundām un aprakstot uzdevumus.