Kas ir OpenSchool.lv

 

Mēs iestājamies par pieejamu un kvalitatīvu izglītību ikvienam.

 

OpenSchool.lv — bezmaksas tālmācības platforma, kur skolēni, studenti, uzņēmumu darbinieki un ikviens cits var apgūt dažādas zināšanas un prasmes.

group-8

Kam ir domāta OpenSchool.lv

group-31 (1)

Skolēniem

OpenSchool.lv piedāvā iespēju papildināt zināšanas dažādos mācību priekšmetos, apgūt iekavēto, mācīties valodas, jaunas prasmes u. c.

group-31

Studentiem

Studenti var papildināt zināšanas dažādās jomās, apgūt jaunas prasmes, valodas u. c.

group-23

Pieaugušajiem

OpenSchool.lv piedāvā iespēju papildināt zināšanas un prasmes dažādās jomās, mācīties valodas, iegūt jaunu profesiju vai hobiju.

group-60

Organizācijām

Mācību iestādes un uzņēmumi, kas piedāvā mācības, var izvietot savus kursus slēgtam izglītojamo lokam vai plašai publikai — ikvienam.

Kas Tev patiks OpenSchool.lv

Ērta lietošana

Neatkarīgi no tā, vai vēlies apgūt kādu kursu vai izvietot savu, mēs esam izveidojuši OpenSchool.lv tā, lai to būtu viegli lietot.

Moderna pieeja

Kursi un mācības ir veidotas, balstoties uz modernu mācību metodiku ar spēlēm, videomateriāliem, mācībspēku un biedru atbalsta iespēju u. c.

Plašas iespējas

OpenSchool.lv piedāvā plašu kursu un mācību klāstu: matemātiku, bioloģiju, valodas, autovadītāju kursus, IT, dizainu, projektu vadību u.c.

Pieejamība

Kursi un mācības ir pieejamas jebkurā laikā un vietā. Tev ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums un dators vai viedierīce.

Kā ir veidota OpenSchool.lv

OpenSchool.lv pamatā ir platforma Open edX, ko izstrādājuši Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts un Hārvarda universitāte. Tā ir kļuvusi par lielāko tālmācības platformu bāzi pasaulē.

 

Lai nodrošinātu Tev labākās tālmācības iespējas, mēs izvēlējāmies piedāvāt savas mācības un kursus, izmantojot šo pasaulē atzīto platformu. Tā sniedz plašas mācību materiālu publicēšanas iespējas, kas ļauj mācību materiālu veidotājiem būt radošiem, lai mācību procesu padarītu aizraujošāku un noturētu izglītojamo uzmanību.

Daži OpenSchoo.lv ietvertie macību līdzekļi

Kvalitatīvu tālmācības kursu nodrošināšanas kritēriji un prasības

girl-book

Labāko pasniedzēju
labākie kursi

OpenSchool.lv piedāvā iespēju papildināt zināšanas dažādos mācību priekšmetos, apgūt iekavēto, mācīties valodas, jaunas prasmes u. c.

ribbon

Kvalitātes
standarti

Mācību materiālu kvalitāte atbilst izglītības iestādes vai organizācijas izstrādātās programmas prasībām, un publicētie tālmācības kursi ir izstrādāti atbilstoši tālmācības portāla kursa publicēšanas prasībām un rekomendācijām.

group-23

Vērtēšanas kārtība un organizēšana

OpenSchool.lv piedāvā iespēju papildināt zināšanas un prasmes dažādās jomās, mācīties valodas, iegūt jaunu profesiju vai hobiju.

Vai vēlies izmēģināt OpenSchool?

 

Nekāda riska! Reģistrācija un kursu izvēle ir pilnīgi par brīvu!
Ar OpenSchool Tu vari tikai iegūt! Zināšanas!