OpenSchool.lv pakalpojumi
Platformu veido un uztur Rīgas 1. tālmācības vidusskola (R1TV, www.r1tv.lv), kas ir nozīmīgākā un lielākā privātā tālmācības vidusskola Latvijā. Mūsu komandā ir speciālisti ar plašu un daudzveidīgu pieredzi dažādu kursu un mācību izveidē, plānošanā un administrēšanā.

Īsumā par OpenSchool.lv pakalpojumiem

Tālmācības kursu veidošana un administrēšana

Mūsu komanda palīdz izstrādāt kursu programmu, izveidot mācību materiālus u. c. Sniegsim noderīgus ieteikumus un nodrošināsim atbalstu kursu laikā.

Mācību studija

Mūsu XX m2 mācību studija ir apgādāta ar modernām iekārtām, kas palīdzēs izveidot kvalitatīvu videofilmu: skaņa, gaisma, kameras, interaktīvā tāfele, suflieris u. c.

Mācību videofilmu uzņemšana

Piedāvājam mācību videofilmu izveidi mūsu studijā vai Tavas organizācijas telpās — profesionāla tehnika un videoattēla apstrāde. Pieredzējusi komanda.

Konsultācijas un mācības

tiešsaistes un klātienes kursu un mācību izveidē gan grupām, gan atsevišķām personām. Kā veidot kursus, kā plānot, kādus elementus izmantot u. c.

Mācību studija

Vai vēlies izveidot profesionālu mācību videofilmu tam piemērotās telpās, izmantojot atbilstošas tehniskās iekārtas? Izmanto mūsu mācību studijas nomas iespēju!

Ko piedāvā mūsu studija

XX m2 mācību studiju

Profesionālas skaņas un gaismas iekārtas

2 videokameras

Interaktīvo tāfeli

Suflēšanas ierīci

Dažādus fonus, ieskaitot zaļo sienu

Vai vēlies uzzināt vairāk par šo pakalpojumu?

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam Tev palīdzēt izveidot efektīvu tālmācības kursu. 

   +371 29888888

    info@openschool.lv