OpenSchool.lv pakalpojumi
Platformu veido un uztur Rīgas 1. tālmācības vidusskola (R1TV, www.r1tv.lv), kas ir nozīmīgākā un lielākā privātā tālmācības vidusskola Latvijā. Mūsu komandā ir speciālisti ar plašu un daudzveidīgu pieredzi dažādu kursu un mācību izveidē, plānošanā un administrēšanā.

Īsumā par OpenSchool.lv pakalpojumiem

Tālmācības kursu veidošana un administrēšana

Mūsu komanda palīdz izstrādāt kursu programmu, izveidot mācību materiālus u. c. Sniegsim noderīgus ieteikumus un nodrošināsim atbalstu kursu laikā.

Mācību videofilmu uzņemšana

Piedāvājam mācību videofilmu izveidi mūsu studijā vai Tavas organizācijas telpās — profesionāla tehnika un videoattēla apstrāde. Pieredzējusi komanda.

Konsultācijas un mācības

tiešsaistes un klātienes kursu un mācību izveidē gan grupām, gan atsevišķām personām. Kā veidot kursus, kā plānot, kādus elementus izmantot u. c.

     Mācību videofilmu uzņemšana

Kā uzfilmēt un samontēt kvalitatīvus mācību videomateriālus? Videofilma ir viens no efektīvākajiem mācību līdzekļiem. Mūsu studijā ir pieejama profesionāla mācību videofilmu uzņemšanas un attēla apstrādes tehnika. Piedāvājam mācību videofilmu izveidi mūsu studijā vai Tavas organizācijas telpās.

Mūsu komanda var palīdzēt

Izplānot profesionālu videofilmu

Nodrošināt kvalitatīvu videofilmas skaņu un attēlu

Pievienot subtitrus

Apstrādāt videoattēlu, pievienojot tam dažādus elementus

Vai vēlies uzzināt vairāk par šo pakalpojumu?

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam Tev palīdzēt izveidot efektīvu tālmācības kursu. 

   +371 29888888

    info@openschool.lv