ESPORTA PAMATI

Esporta pamati programmas galvenais uzdevums ir iemācīt skolēnam spēlēt videospēles droši, iemācoties novērtēt spēlēšanas lietderību veselības, pašizpausmes un sociālās iekļaušanās kontekstā.

Esporta ietekme uz mācīšanās procesu

Prasības

Izziņa

Spēlētājiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu ir iesniegtas vecāku atļaujas

Sertifikāts

Apgūtam Kas ir esports? ievadkursam

Dators

Dators, kas atbilst minimālajām tehniskajām prasībām

Kam paredzēts kurss?

Tas paredzēts skolēniem, kuri savu brīvo laiku pavada, spēlējot videospēles. Šis kurss palīdz saprast dažādu faktoru ietekmi uz esportu un pašu spēlētāju. Iedrošina jauniešus spēlēt videospēles droši un mērķtiecīgi, attīstot komunikāciju, reakciju, sadarbības prasmes, kā arī veicina ātras lēmumu pieņemšanas prasmes.

Kas iekļauts kursā?

Kursā iekļautās tēmas:

Veselība & sports;

Spēle & spēlēšana;

Datori;

Esporta karjera.

Šo tēmu nodarbībās jaunieši mācīsies par komandu veidošanu esportā, individuālo prasmju attīstīšanu, datora uzturēšanas padomus, kā arī saņems ieteikumus no dažādiem veselības nozares ekspertiem.

Kā notiks mācības?

Skolēniem ir iespēja pieteikties uz tiešsaistes nodarbībām vai mācīties to kā tālmācības kursu. Tiešsaistes nodarbības var vērot ikviens šeit - twitch.tv/esportaskola. Uz katru nodarbību nepieciešams pieteikties atsevišķi, dodoties uz Esporta pamati kursu.

Nodarbību kalendārs

Katru nedēļu

Trešdienās

15:30-17:00

PIESAKIES!

Sertifikāts

Pēc kursa pabeigšanas saņems sertifikātu.

Kārlis Liepiņš
Kārlis Liepiņš
Read More
Esmu no sidrs priecīgs, ka mana izvēle bija tieši šī skola, jo man izdevās veiksmīgi apvienot mācības ar bērniņa audzināšanu un galvenais - mācīties bez stresa un tad, kad pašai bija laiks. Administratori ir super atsaucīgi un laipni, ja pildot ieskaites kaut ko nesapratu vai gadījās kļūdīties, kopīgi risinājam problēmu un neviens nelika justies slikti par to 🙂 Liels paldies SUPER komandai!
John Doe
John Doe
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

Atbalstītāji

Mācību maksa

Bezmaksas

1 lietotājam/mēnesī

40 € kurss

Skolai/mēnesī

600 € kurss