Konsultācijas un mācības

Neatkarīgi no tā, cik liels eksperts esi savā nozarē, mācību kursa izveidei ir sava specifika, tādēļ, ja Tev ir nepieciešama palīdzība programmas izveidē, plānošanā, mācību materiālu sagatavošanā un izstrādē, mūsu komandas speciālisti labprāt to nodrošinās. 

Mūsu zināšanu pamats ir izglītība nozarē, pieredze, kā arī regulāra informācijas atjaunināšana, balstoties uz pasaules labās prakses piemēriem un jaunatklājumiem. 

 

Piedāvājam gan individuālas mācības un konsultācijas, gan mācības grupām. Tās nodrošinām gan klātienē, gan tiešsaistē.

Mūsu komanda var palīdzēt

Mācību plānošanu
Kā mācību materiālā iekļaut interaktīvus elementus
Kursu satura izveidi
Kāda ir efektīva mācību kursa recepte
Tehnoloģiju lietošanu un dažādu mācību līdzekļu izstrādi
Un citus aktuālus jautājumus

„Vai zināji, ka vairāk nekā 50 % izglītojamo dažādu iemeslu dēļ nekad nepabeidz tiešsaistes mācības vai kursus? OpenSchool.lv pamatā ir pasaules lielākā tiešsaistes izglītības platforma, kas ļauj iekļaut modernus mācību līdzekļus, kuri palīdz palielināt studentu iesaisti un kursu pabeigušo īpatsvaru.”

 

Vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem?

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam Tev palīdzēt izveidot efektīvu tālmācības kursu.

Tālr:

E-pasts: