OpenSchool.lv pakalpojumi
Platformu veido un uztur Rīgas 1. tālmācības vidusskola (R1TV, www.r1tv.lv), kas ir nozīmīgākā un lielākā privātā tālmācības vidusskola Latvijā. Mūsu komandā ir speciālisti ar plašu un daudzveidīgu pieredzi dažādu kursu un mācību izveidē, plānošanā un administrēšanā.

Īsumā par OpenSchool.lv pakalpojumiem

Tālmācības kursu veidošana un administrēšana

Mūsu komanda palīdzēs izstrādāt tālmācības kursu atbilstoši iepriekš definētiem standartiem, t.sk. palīdzēsim izveidot digitālos mācību līdzekļus u. c. Sniegsim noderīgus ieteikumus un nodrošināsim atbalstu kursu laikā.

Interaktīvā video studija

Profesonālā video studija ir veidota, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, kas palīdzēs izveidot kvalitatīvus mācību video. Mācibu video veidošanā pieejamas video kameras, interaktīvā tāfele, suflieris u. c.

Mācību video 
veidošana

Piedāvājam mācību video izveidi mūsu studijā vai jūsu organizācijas telpās — mums ir pieejama  profesionāla tehnika, gan pieredzējusi komanda.

Konsultācijas un mācības

tiešsaistes un klātienes kursu un mācību izveidē gan grupām, gan atsevišķām personām. Kā veidot kursus, kā plānot, kādus elementus izmantot u. c.

Interaktīvā video studija

Vai vēlies izveidot profesionālu mācību videofilmu tam piemērotās telpās, izmantojot atbilstošas tehniskās iekārtas? Izmanto mūsu mācību studijas nomas iespēju!

Ko piedāvā mūsu studija

XX m2 mācību studiju

Profesionālas skaņas un gaismas iekārtas

2 videokameras

Interaktīvo tāfeli

Suflēšanas ierīci

Dažādus fonus, ieskaitot zaļo sienu

Vai vēlies uzzināt vairāk par šo pakalpojumu?

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam Tev palīdzēt izveidot efektīvu tālmācības kursu. 

   +371 20 21 22 77

anna@openschool.lv