Mācību videofilmu uzņemšana

Kā uzfilmēt un samontēt kvalitatīvus mācību videomateriālus? Videofilma ir viens no efektīvākajiem mācību līdzekļiem. Mūsu studijā ir pieejama profesionāla mācību videofilmu uzņemšanas un attēla apstrādes tehnika. Piedāvājam mācību videofilmu izveidi mūsu studijā vai Tavas organizācijas telpās.

Mūsu komanda var palīdzēt

Izplānot profesionālu videofilmu
Apstrādāt videoattēlu, pievienojot tam dažādus elementus
Pievienot subtitrus
Nodrošināt kvalitatīvu videofilmas skaņu un attēlu

„Vai zināji, ka vairāk nekā 50 % izglītojamo dažādu iemeslu dēļ nekad nepabeidz tiešsaistes mācības vai kursus? OpenSchool.lv pamatā ir pasaules lielākā tiešsaistes izglītības platforma, kas ļauj iekļaut modernus mācību līdzekļus, kuri palīdz palielināt studentu iesaisti un kursu pabeigušo īpatsvaru.”

 

Vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem?

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam Tev palīdzēt izveidot efektīvu tālmācības kursu.

Tālr:

E-pasts: