Mūsu pakalpojumi

 

Openschool komandai ir vairāk kā 6 gadu pieredze tālmācības pakalpojumu nodrošināšanā izglītības iestādēm un varam piedāvāt speciālistus un risinājumus izglītības pakalpojumu plānošanā, veidošanā un administrēšanā. 

varam Jums palīdzēt?

Tiešsaistes kursu izstrāde

Sāksim ar mērķauditorijas, mērķu un uzdevumu definēšanu. Izstrādāsim kursa struktūru un piemeklēsim labākos tālmācības rīkus un metodes. Nodrošinām atbalstu arī kursa administrēšanā.

Mācību video veidošana

Mūsdienīgs tiešsaistes kurss nav iedomājams bez mācību video. Piedāvājam mācību video producēšanu, scenārija izveidi, video montāžas un pēcapstrādes pakalpojumus.

Konsultācijas un apmācības

Piedāvājam apmācību jūsu organizācijas darbiniekiem par tiešsaistes metodiku un digitālo mācību līdzekļu izstrādi. Papildus ir plašs klāsts ar pedagogu profesionālās pilnveides kursiem.

    Nākamie soļi sadarbības uzsākšanai

Vai vēlies izstrādāt jaunu tiešsaistes kursu, izveidot mācību video vai vēlies pilnveidot savas prasmes tālmācībā, taču nezini ar ko sākt?

Varbūt Tev ir  idejas, ko vēlies sasniegtt, taču tev gluži vienkārši pietrūkst laika un cilvēkresursu? Mūsu komanda, kam ir vairāk nekā 6 gadu pieredze tālmācības kursu veidošanā, labprāt palīdzēsim Tev un tavai oragnizācijai to īstenot.

Sadarbības uzsākšanas process

Tiekamies un uzklausīsim jūsu vajadzības

Apstiprinām līgumu un projekta darba lapu

Pēc tikšanās izstrādāsim piedāvājumu

Sākam kopīgi izstrādāt jūsu tiešsaistes kursu