Tālmācības kursu veidošana un administrēšana

Vai vēlies izvietot savas organizācijas kursus vai mācības OpenSchool.lv, bet nezini, kā to izdarīt? Varbūt Tev gluži vienkārši pietrūkst laika un cilvēkresursu? Mūsu komanda, kam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze tālmācības kursu veidošanā, labprāt palīdzēs Tavai organizācijai to īstenot.

Mūsu komanda var palīdzēt

Izstrādāt mācību vai kursu programmu
Sniegt ieteikumus kursu uzlabojumiem
Izplānot kursu vai mācību struktūru
Sniegt atbalstu lietotājiem kursu laikā
Izveidot un noformēt saturu atbilstoši iesniegtajai informācijai
Pastāstīt, kā izmantot OpenSchool.lv iespējas aizraujošu mācību izveidē

„Vai zināji, ka vairāk nekā 50 % izglītojamo dažādu iemeslu dēļ nekad nepabeidz tiešsaistes mācības vai kursus? OpenSchool.lv pamatā ir pasaules lielākā tiešsaistes izglītības platforma, kas ļauj iekļaut modernus mācību līdzekļus, kuri palīdz palielināt studentu iesaisti un kursu pabeigušo īpatsvaru.”

 

Vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem?

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam Tev palīdzēt izveidot efektīvu tālmācības kursu.

Tālr:

E-pasts: