Tālmācības kursu izstrāde un konsultācijas

Tālmācības kursu izstrāde un konsultācijas

Tālmācības kursu priekšrocības

Tālmācība – mūsdienīgs mācīšanās un mācīšanas veids ar neierobežotu potenciālu.

Mask Group

Spēja pielāgoties

Studentiem būs iespēja pievienoties mācībām jebkurā diennakts laikā, neatkarīgi no atrašanās vietas, kas ļauj pielāgoties katra studenta vajadzībām. Nepieciešams tikai dators un interneta pieslēgums.

costs 1

Izdevīgi

Izdevīgi – tiek ietaupīts gan laiks, gan nauda! Nav nepieciešami papildus tēriņi transportam vai naktsmītnei, varat mācīties darba vietā vai mājās – klubkrēslā, izmantojot savu laiku lietderīgi.

student 1

Vērsts uz studentu

Katrs students var izvēlēties sev piemērotāko mācīšanās stilu, balstoties uz katra individuālajām prasībām un nepieciešamības.

Group 51

Pieejamība

Tālmācības kursu mācību materiāli ir pieejami 24 stundas diennaktī visa gada garumā.

Group 52

Globālās zināšanas

Studentiem tiek nodrošināta strukturēta pasaules vadošo nozares speciālistu zināšanu, pieredzes, pētījumu, prakses bāze, kas nav atrodama grāmatās vai interneta vidē.

Group 53

Mijiedarbība un saskarsme

Tālmācības vide var radīt studentiem dziļāku uzticēšanās un piederības sajūtu, kas var kalpot kā priekšnoteikums ciešākai sadarbībai un mijiedarbībai gan studentu starpā, gan ar pasniedzējiem. 

Group 54

Vairāk iespēju

Vairāk iespēju izvēlēties gan piemērotākos kursus, izvērtējot mācību materiāla apjomu, laiku, mācībspēku, gan atbilstošāko mācību iestādi – mācību centrs, augstskola vai privātpersona. 

Kāpēc izvēlēties Openschool.lv?

Pieredze tālmācības procesa organizēšanā vairāk nekā 6 gadi

Tālmācības eksperti un mācību materiāla izstrādes speciālisti ne tikai izveido prezentācijas ar noteiktu uzdevumu kopu, bet arī pārdomā, kā kursa lietotājs mācīsies, izvēlās atbilstošākos uzdevumus un to formātus, lai radītu efektīvu mācību vidi.

Katrai mērķauditorijai savs risinājums

Nevienam nav noslēpums, ka informācijas pasniegšanas veids ir puse no uzvaras. Mēs precīzi izvēlamies formātu, kas būs efektīvs konkrētai mērķauditorijai, pamatojoties uz mūsu speciālistu metodiskajiem ieteikumiem.

Laiks ir nauda!
Izveidotie tālmācības materiāli  ļaus jums ietaupīt gan laiku, gan arī naudu. Tie ir individuāli izstrādāti mācību materiāli, kas pielāgoti jūsu izvirzīto vajadzību un konkrētu mērķu sasniegšanai.

Tālmācības kursa veidošanas process

Idejas apspriešana un kursa koncepcijas izstrāde
Detalizēti apspriežam jūsu mērķus un vēlmes, risinām organizatoriskus jautājumus, iegūstam nepieciešamo informāciju
Speciālistu iesaistīšanās
Pamatojoties uz jūs interesējošās nozares specifiku un vēlamajiem sasniedzamajiem uzdevumiem, tiek izveidota speciālistu komanda.
Kursa struktūras iztrāde un mācību līdzekļu analīze
Mēs izskatām pieejamos mācību materiālus, izveidojam kursa struktūru un saturu, nosakām video nodarbību daudzumu un pārveidojam to programmēšanas valodā.
Gatavošanās video mācību materiāla ierakstīšanai
Pirms video filmēšanas, notiek sagatavotā materiāla formatēšana.
Video filmēšana studijā
Video tiek filmēts studijā ar paplašinātās realitātes funkcijām, kur prezentētājs, izmantojot interaktīvo tāfeli, var zīmēt un rakstīt, pārvietot objektus, izmantot tabulas un grafikas un uzsākt video reāllaikā.
Sagatavotā mācību video pēcapstrāde
Veiksmīgākie video kadri tiek atlasīti jau filmēšanas procesā. Pēc tam nepieciešams tos apvienot kopīgā video, pieslīpēt nianses un jūsu video jau ir gatavs!
Kursa publicēšana
LMS sistemā tiek augšupielādēts sagatavotais video materiāls. Eksperti pārliecinās par funkcionalitāti.  Jūs varat uzsākt mācības!

Partneri​

Vēlies uzzināt vairāk par tālmācības kursa veidošanu?

Aizpildiet formu un nāciet ciemos!

Pieteikties apmeklējumam

Kontakti

(+371) 20 21 22 77
anna@openschool.lv
Dzērbenes iela 14 – 505, Rīga