OpenSchool.lv pakalpojumi
Platformu veido un uztur Rīgas 1. tālmācības vidusskola (R1TV, www.r1tv.lv), kas ir nozīmīgākā un lielākā privātā tālmācības vidusskola Latvijā. Mūsu komandā ir speciālisti ar plašu un daudzveidīgu pieredzi dažādu kursu un mācību izveidē, plānošanā un administrēšanā.

Īsumā par OpenSchool.lv pakalpojumiem

Tālmācības kursu veidošana un administrēšana

Mūsu komanda palīdz izstrādāt kursu programmu, izveidot mācību materiālus u. c. Sniegsim noderīgus ieteikumus un nodrošināsim atbalstu kursu laikā.

Mācību videofilmu uzņemšana

Piedāvājam mācību videofilmu izveidi mūsu studijā vai Tavas organizācijas telpās — profesionāla tehnika un videoattēla apstrāde. Pieredzējusi komanda.

Konsultācijas un mācības

tiešsaistes un klātienes kursu un mācību izveidē gan grupām, gan atsevišķām personām. Kā veidot kursus, kā plānot, kādus elementus izmantot u. c.

     Konsultācijas un mācības

Neatkarīgi no tā, cik liels eksperts esi savā nozarē, mācību kursa izveidei ir sava specifika, tādēļ, ja Tev ir nepieciešama palīdzība programmas izveidē, plānošanā, mācību materiālu sagatavošanā un izstrādē, mūsu komandas speciālisti labprāt to nodrošinās.
Mūsu zināšanu pamats ir izglītība nozarē, pieredze, kā arī regulāra informācijas atjaunināšana, balstoties uz pasaules labās prakses piemēriem un jaunatklājumiem.

Mūsu komanda var palīdzēt apgūt

Mācību plānošanu

Kāda ir efektīva mācību kursa recepte

Kā mācību materiālā iekļaut interaktīvus elementus

Tehnoloģiju lietošanu un dažādu mācību līdzekļu izstrādi

Kursu satura izveidi

Un citus aktuālus jautājumus

Vai vēlies uzzināt vairāk par šo pakalpojumu?

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam Tev palīdzēt izveidot efektīvu tālmācības kursu. 

   +371 29888888

    info@openschool.lv